אלו צעדים כדי לעשות למנוע פריצה למערכת האבטחה שלי?

חומרי התיעוד הנצברים ממצלמות האבטחה הם חומרים יקרי ערך, וחשוב ליצור מערכי הגנה איכותיים לשמירה על פריטים חשובים אלה. פריצה למערך ההקלטות של מצלמות האבטחה שלכם עשוי לגרום נזק משני כיוונים:

  • פרסום והפצה של חומרי הצילום – סרטוני המצלמות שלכם עשויים לקלוט אירועים רגישים, כך שפרסום והפצה של סרטונים אלה עלול לגרום לנזקים גדולים. בין אם מדובר בפגיעה בפרטיות ובין אם מדובר בסחיטה או איומים – סרטוני המצלמות שלכם עלולים לפגוע באנשים רבים, וחשוב לשמור עליהם מפני עיניים זרות.
  • פגיעה או השמדה עוינת של חומרי התיעוד – לעיתים, חלק מתהליך הפריצה או הגניבה כולל פריצה למערכות האבטחה והשמדה של חומרי התיעוד. בין אם מדובר בפריצה פיזית, ובין אם מדובר בפריצת סייבר – חשוב להגן על חומרי התיעוד בצורה טובה ולשמור עליהם מכל משמר.

בכדי למנוע פריצות אבטחה יש להשתמש במערכות מחשוב איכותיות, ולהיעזר בגורמים המקצועיים הרלוונטיים. חשוב להתקין מערכת הגנת סייבר מקצועית אשר תגן על מערכת ההקלטות, ותשמור עליה מפני פריצה או גישה של גופים זרים. על פי רוב הגישה לחומרי התיעוד מוגבלת לאנשים ספציפיים, והיא מותנית בהזנת סיסמה. מומלץ לבחור סיסמה חזקה בעלת מספר גדול של תווים מגוונים (אותיות גדולות וקטנות, תווים, מספרים וכדו'). בדרך זו אתם מקטינים את הסיכויים לכך שעיניים זרות ייחשפו לחומרי התיעוד הרגישים שלכם. בנוסף, חשוב מאד לוודא שמתקין המצלמות הוא איש מקצוע אמין, שכן הוא מחזיק בגישה לכל מערכות האבטחה שלכם. מומלץ לפנות לחברה מוכרת ומקצועית אשר תבצע את הליך ההתקנה בצורה מקצועית ואמינה.

התקנת מערכת מצלמות ומערכת אינטרקום המחוברת למעלית בחיפה