רקע

מגוון מערכות תקשורת, אבטחה והקמת תשתיות

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה

מערכת אינטרקום

מערכות אינטרקום

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

רשתות מחשבים

תשתיות מחשבים

מרכזיה

מרכזיות ותשתיות תקשורת

מערכות כריזה

מערכות כריזה

מגוון מערכות תקשורת, אבטחה והקמת תשתיות

חברת בר פון, הינה החברה הטובה בישראל למערכות אזעקה ומיגון לכל צורך. אנו מובילים בניסיון ובמקצועיות בתחום מערכות התקשורת והמיגון ללקוחות פרטיים ועסקיים.

החל מיומה הראשון של החברה, חרטנו על דגלינו את השירות כמנוע הצמיחה המרכזי שלנו, כדרך החיים המקצועית שלנו וכמטרה המרכזית שלנו, בעבודה עם ואל מול לקוחות.

איכות השירות שלקוחות בר פון מקבלים, הינה ברמת המקצועיות הרבה בתחום המיגון, האזעקות ותשתיות התקשורת. היא מתבטאת גם בזמינות הגבוהה שלנו אליכם ובתקשורת הפתוחה והישירה עם כל אחד מהעובדים בחברה שלנו, לטובת הביטחון והשקט הנפשי שלכם.

בין לקוחותינו תוכלו למצוא רשתות גדולות, עסקים בינוניים וקטנים וכמובן, לקוחות פרטיים. השירות שלנו הינו בסטנדרט גבוה ואחיד לכל לקוח, בכל זמן ובזמינות מלאה לכל פנייה.

מערכת אבטחה לבית ולעסק

מערכות אבטחה –  הרבה יותר ממערכות ממוחשבות

עולם האבטחה והתקשורת, יכולים להיתפס כטכניים ובירוקרטיים. כאלה ש"חייבים" לעשות ואין ברירה. לא בבר פון. אנחנו רואים את עולם התשתיות ואבטחת מערכות פרטיות ועסקיות, כשמירה עליכם ועל הרכוש שלכם. אנו יודעים שיש לכם מספיק טרדות ודאגות כבעלי רכוש או כבעלי עסק וחשוב לנו, שבעניין האבטחה ויכולות התקשורת שלכם, תוכלו להיות רגועים ולישון בשקט, כשאנחנו, הצוות המקצועי של בר פון. דואג לביטחון שלכם ולשלוות הנפש שלכם.

אז כן, בשבילנו אבטחה ומערכות תקשורת זה הרבה מעבר למחשבים ומצלמות. זוהי דרך חיים של שמירה, הגנה ומחויבות מסביב לשעון, ללקוחות שלננו ולפיתוח והרחבת סל השירותים שלנו כל הזמן.

מיגון ואבטחה לבית ולעסק

בר פון שירותי אבטחה ומערכות תקשורת, מציעה לכם מגוון רחב של שירותי אבטחה ברמות שונות, בהתאמה מלאה לצרכים שלכם ובתפירת פתרונות מותאמים לצרכי הבית או העסק שלכם.

אנו מתמחים באדריכלות של פתרונות תקשורת ואבטחה, כל שיותאמו בצורה מקסימלית למערכות הממוחשבות הקיימות שלכם, לתנאי השטח בבית ובעסק שלכם וכמובן, שלתקציב שלכם.

אלה הם רק חלק מהשירותים שאנו מציעים ללקוחות שלנו:

10%הנחה

על מגוון מוצרים למזמינים באתר

כפתור

מערכות אבטחה ומיגון לעסקים – העסק שלכם, כן זה שאתם מנהלים ביד רמה ודואגים לו ועליו כל הזמן. מפעל חייכם בו אתם מושקעים כלכלית ורגשית. כמה חשוב לכם שהוא יהיה בטוח ומוגן? המון נכון?
בעלי עסקים רבים מעידים כי הם אינם רגועים בנוגע לאבטחת העסק שלהם ולא סתם. עסקים רבים אינם ממוגנים בצורה נכונה או מותאמת וכתוצאה מכך, נוצרים סיכונים מיותרים, אותם ניתן למנוע עם האבטחה הנכונה, אותה אנו יודעים לספק לכם בהצעות מעולות. כחלק מפתרונות האבטחה לעסקים שלנו, נוכל להציע לכם פתרונות תקשורת מאובטחים, מצלמות אבטחה בניהול עצמאי שלכם ובתמיכה שלנו במגוון רחב של פתרונות, יצרנים ותכונות. הכל בהתאמה מלאה לעסק שלכם. כחברה המובילה בארץ בתחום מערכות התקשורת ואמצעי מיגון ללקוחות עסקיים, אנו בבר פון שמנו לנו למטרה, לספק לכם את פתרונות המיגון הטובים והמתקדמים ביותר, על מנת שאתם תוכלו להיות רגועים ולישון בראש שקט.

מערכות מיגון ואבטחה לבית – "ביתו של אדם הוא מבצרו" אמר המשפטן האנגלי אדוארד קוק ברוב חוכמתו. אנחנו יוצאים מהבית לעמל היום, להתפרנס, לחוות חוויות ולראות עולם. אך בסופו של יום ובסופה של חופשה, כל מה שאנחנו רוצים הוא לחזור לחלקת האלוהים שלנו, בו אנו רוצים להרגיש בטוחים ולדעת, שלא יאונה לנו, או למי מבני ביתנו, משהו רע. הביטחון, הוא ערך משמעותי וחשוב בעולם שלנו. וכשזה מגיע לבית, לרכוש ולמשפחה שלנו, אנחנו רגישים אפילו עוד יותר למידת הביטחון. לכן, ישנה חשיבות גבוהה לבחור במערכות אבטחה ביתיות מעולות. כאלה שידעו לשמור על הבית שלכם כשאתם נמצאים בו, בהיעדרות קצרה או בהיעדרות ארוכה. השירות שלנו בבר פון כולל ייעוץ אישי להתאמת פתרון האבטחה והמיגון הטוב ביותר לבית שלכם. כזה שיספק לכם את השקט הנפשי שמגיע לכם בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. אנו נשלח את הצוות המקצועי שלנו אליכם לטובת התאמה אישית, נספק לכם הצעת מחיר הוגנת עבור שלוות הנפש שלכם ונתחיל בעבודה משותפת ובטוחה, לאורך זמן.

מגוון מצלמות אבטחה מקצועיות – מעבר לשירותי בניית מודלי אבטחה כוללים ללקוחות פרטיים ועסקיים והתאמת פתרונות מיגון והקמת תשתיות, אנו מספקים פתרונות נקודתיים של מצלמות אבטחה מקצועיות לכל מטרה. אנו מחזיקים בדגמי המצלמות הטובים והאיכותיים ביותר הנמצאים בשוק כיום. הצוות המקצועי שלנו נמצא בכל זמן עם היד על הדופק על כל פיתוח חדש ומעניין בתחום מצלמות האבטחה ויוכל להציע לכם את הטוב ביותר, בהתאמה מלאה אליכם ולצרכים שלכם. שוק מצלמות האבטחה הינו גדול מאוד וניתן כיום למצוא בו פתרונות רבים, ברמות איכות שונות וברמות תפעול שונות. אין דין מצלמת רשת פשוטה כדין מצלמת אבטחה מקצועית בעלת יכולות ותכונות מקצועיות לטובת מיגון הבית או העסק שלכם. צרו עמנו קשר לקבלת הצעה למצלמות האבטחה שלנו ואנו בטוחים, כי הפתרון שנציע לכם יספק עבורכם את המענה הטוב ביותר, במחיר ההוגן ובשירות ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר

הקמת תשתיות תקשורת – בין אם אתם מנהלים עסק גדול או עסק קטן, בכל עסק יש צורך בסיסי של תשתיות תקשורת הבנויות מתקשורת קווית, אלחוטית ותשתיות תקשורת. העסק שלכם זקוק למרכזייה משלו, המתאימה לצרכים שלו ומאפשרת תקשורת ויכולות מענה מותאמות לכם ולשירות שאתם מספקים ללקוחותיכם ובין העובדים שלכם. תשתיות התקשורת שלכם, המאפשרות שימוש בגלישה באינטרנט, ברשת הפנימית של העסק ושימוש במחשבים, פקסים, מיילים וכל מה שעסק מתפקד זקוק לו כיום. אצלנו בחברת בר פון, תקבלו את שירותי הקמת תשתיות התקשורת שלכם, החל משלב התכנון וההתאמה המלאה למרחב הפיזי בעסק שלכם, לאופי העסק, להיקף התקשורת הפנימית והחיצונית וכמובן, לצרכים שלכם ולמה שחשוב לכם, שיהיה בעסק שלכם. הקמת מערכת תקשורת שבנויה מתשתית נכונה, ציוד איכותי והתקנה מקצועית, היא הבסיס לתפקוד של העסק שלכם ויכולה לאפשר לכם לנהל את העסק בצורה חלקה, ללא טרדות של תקלות או בעיות תקשורת ובעיקר, למנוע מכם מלהתעסק בזה. לקבלת הצעת מחיר וקביעת פגישת ייעוץ להקמת או תחזוקת רשתות תקשורת, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו טלפונית או באמצעות האתר.

הקמה, הדרכה ושירות עד בית הלקוח – בכל אחד מהשירותים שלנו, אנו מציעים שירות מקיף 360, שמספק לכם ליווי מקצועי איכותי וזמין, לאורך כל הדרך אתנו. אנו מספקים שירותי הקמה של מערכות מיגון, של מערכות אבטחה, של תשתיות תקשורת ושל כל אחד מהשירותים שלנו. לאחר הקמת המערכת, נשמח לספק לכם שירות מלא בזמינות 24/7 לכל בעיה, בסטנדרט השירות הטוב ביותר בישראל. עם התקנת השירותים שלנו והמוצרים שלנו אצלכם, נוכל להגיע אליכם לטובת הדרכה פרטנית לפתרון אותו בחרתם בייעוץ שלנו ולספק לכם את הידע הנדרש לתפעול עצמאי של המערכת, כך שתוכלו להנות מהפתרונות שלנו בצורה מלאה ופשוטה. הצוות המקצועי שלנו מיומן בהדרכה ובמתן שירות וכמובן, שאנו נהיה זמינים לכם גם לאחר מכן, לטובת תמיכה טכנית, תפעול תקלות ומתן פתרונות מהירים לכל נושא וצורך שלכם.

תמיכה בזמינות מלאה 24/7 – בכל מערכת או מוצר חשמלי, יכולות לקרות תקלות. חברה שתציע לכם שירות או מוצר ללא תקלות, לא תוכל לעמוד בזה. אך חברה המתמחה באבטחה, מיגון ותקשורת שמציעה שירות איכותי, נמדדת בתפעול התקלה וברמת השירות שהיא מספקת דווקא ברגעים מאתגרים.
אנו מתחייבים למתן פתרון מהיר לתקלה, בזמינות גבוהה בכל שעה לטובת הלקוחות שלנו וברגישות גבוהה לרכוש שלכם, לביטחון שלכם ולעסקים שלכם.

המלצות

מה עוד אומרים עלינו ברשת?

לוגו
המלצות

מה עוד אומרים עלינו ברשת?

לוגו

השאירו פרטים ונחזור אליכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם