רקע
מצלמות אבטחה

מצלמת אבטחה לעסקים

עסקים רבים נתונים כיום לסכנות שונות, ומתפקידו של בעל העסק, לדאוג לכך שהעסק שלו יהיה מוגן על הצד הטוב ביותר.
זוהי הגנה על רכוש, ידע ועובדים. מצלמת אבטחה לעסקים היא בין האמצעים האפקטיביים ביותר כיום להגן הן על עסקים והן על בתים, ולא בכדי אנו יכולים לראות מצלמות בכל מקום, לעיתים ביכולתה של מצלמת אבטחה אף להציל חיים.

אמצעי אבטחה ומיגון בדרגה אחת מעל כולם
חברת בר-פון, בין החברות המובילות בארץ בתחום מערכות תקשורת ומיגון, הן לצרכנים הפרטיים והן לעסקיים, מציעה ללקוחות מבחר רב ומרשים של אמצעי מיגון ואבטחה, בהם גם מצלמת אבטחה לעסקים, וכל האמצעים הללו כאחד, מיוצרים על פי מיטב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר כיום.

אמצעי מיגון ואבטחה חכמים שניתן להתאים לכל לקוח על פי צרכיו.

העובדים המקצועיים והמסורים שלנו, נמצאים כאן על מנת לייעץ לכם, להדריך, ללוות לאורך כל הדרך, ולהעניק לכם, לאחר התקנת מצלמת אבטחה או כל אמצעי מיגון אחר, שירות ותמיכה מלאה, אנו זמינים כל העת.

כמו כן אנו מתכננים ומפקחים על כל מערכות התקשורת שלנו, ובין אמצעי המיגון שלנו תוכלו למצוא מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, אינטרקום, מערכות כריזה, גלאי אש ועוד מגוון אמצעי מיגון מתקדמים שיאפשרו לכם לחיות בבטחה ולישון בראש שקט.

מצלמת אבטחה לעסק – 24 שעות של תחושת ביטחון גם במקום העבודה שלך!

זה כבר לא סוד, העידן החדש אמר את דברו וכיום יותר ויותר, בעלי עסקים מעידים על שביעות רצון מפעילות העסק אך עם זאת מפעם לפעם ממשיכים להביע חשש מכניסתם של גורמים עוינים מתחומי הארגון ומחוצה לו.

למה צריך מצלמות אבטחה לעסק?

אם כל זה נשמע לך מוכר ועד היום חשבת כי גניבות ופריצות מקורן רק דרך גורמים זרים,  אולי כדאי לעצור ולשאול את שאלת השאלות, " מה רמת האמינות הקיימת אצלך לגבי תפקוד העובדים שלך"? עד כמה הם מפגינים נאמנות והאם יהיה ניתן "לסמוך עליהם בעיניים עצומות"?

בדיוק במקום הזה, רצינו לדבר איתך על מצלמות אבטחה בעסק, מצלמות האבטחה שישיבו את הביטחון ויתמודדו במקומך מול כל מטרד או איום שמקורו בגניבה, הן על ידי גורמים חיצוניים והן על ידי גורמים פנימיים. בגדול, אם עדיין לא התקנת מצלמות אבטחה לעסק זה בדיוק הזמן שצריך לחשוב על כך.

מצלמות אבטחה לארגון שלך – למה זה כל כך חשוב?

כאמור, מצלמות אבטחה לעסק הן הדבר הטוב ביותר שיאפשר גם לעסק שלך להרגיש נכון ובטוח יותר. כיום, אפשר לומר כי יותר מתמיד מצלמות אבטחה לעסק הן הגורם מספר 1 שיכול להרתיע הן גנבים מחוץ לארגון והן עובדים שיתגלו כפחות אמינים ויפעלו חלילה לרעת הארגון.

מצלמות אבטחה – הפתרון הטוב ביותר להרתיע את הגנבים ויפה שעה אחת קודם

אז למה חשוב שתהיינה לך מצלמות אבטחה בעסק? בעיקר משום שברוב הפעמים הגורם המאיים יקלוט את המצלמות ובהחלט יחשוב פעמים אם אכן כל העסק הזה של הפריצה ישתלם אם בכלל.

התקנת מהתקנת מערכת מצלמות אנליטיקה

מתי לאחרונה בדקת את רמת הבטיחות בעסק שלך?

מאחורי כל עסק עומדת רמת בטיחות ללא פשרות ולכן, אם וקיים חשד שהעסק שלך לא נמצא ברף הזה, אולי כדאי להרים את הכפפה ולעשות מעשה- לשפר את רמת האבטחה ויפה שעה אחת קודם.

כמו כן, כאשר מצלמות אבטחה בארגון בולטות לעין אזי יהיה לעובד מספיק זמן לחשוב האם משתלם לאבד או לשמור על מקום העבודה.

איפה קונים מצלמות סמויות לעסק?

אם השקט הנפשי שלך חשוב לך יותר מתמיד, בטרם הקנייה רצוי להיוועץ אך ורק עם גורמי מקצוע מורשים טרם רכישת מצלמות אבטחה כך שהתוצאה שתתקבל תהיה מקסימום הגנה לעסק שלך.

איך יודעים איזה סוג מצלמה כדאי לבחור?

השוק הפתוח מציע מגוון של מצלמות לאבטחה וכאן ההמלצה לברור את הצרכים של הארגון ואת רמת האבטחה הנדרשת ורק לאחר מכן לגשת ולבחור את מערכת האבטחה אשר תתאים למשימה.

אילו סוגי מצלמות יש לצורך הרתעה במשרד?

יש מצלמות אבטחה המותאמות לעידן ולרמת הטכנולוגיה החדשה ביותר, עם זאת יש גם את המצלמות הישנות יותר שייתכן שיתאימו מבחינת התקציב אבל לא בהכרח יספקו את ההגנה הנדרשת וגם כאן אנו חוזרים ואומרים – מצלמות אבטחה בוחרים רק במעמד ייעוץ מקצועי.

מהי מצלמה המבוססת על טכנולוגיה אנלוגית?

מצלמות מבוססות אנלוגיה מהוות מערך אבטחה שבה ניתן לחבר כל מצלמה אל המכשיר המקליט באמצעות כבל מתאים.

מה עולה להתקין מצלמות מסוג זה?

יש מצלמות פשוטות ויש מצלמות באיכות גבוהה יותר. עם זאת חשוב לציין כי פער המחיר בין מצלמות HD לרגילות אינו גדול.

מזה מצלמת אבטחה דיגיטלית?

מצלמות דיגיטליות תכלולנה בין היתר חיבור אל מכשיר ההקלטה הדיגיטלי והיתרון בשימוש הזה זה איכות התמונה.

מה ההבדל בין מצלמות אנלוגיות לדיגיטליות?

ההבדל בין מצלמות אלה הוא עניין האיכות של התמונה, ביחס למצלמה אנלוגית, מצלמה דיגיטלית יכולה לעשות עבודה טובה יותר ומכאן שבעלי עסקים בסופו של דבר בוחרים בה.

מזה מצלמת גוף ולאיזה סוגי עסקים היא מתאימה?

מצלמות גוף מאפשרות הקלטה, הסרטה וצילום. לרוב, כשמדברים על מצלמות מהסוג הנ"ל מדברים על מצלמות שנישאות על הגוף ולרוב יהיה ניתן לפגוש אותן במסגרת פעילותם של כוחות הביטחון או חברות אבטחה שמתעדות את הדברים באופן חזותי יותר.

מזה מצלמת כיפה?

מצלמות כיפה צורתן סהרון וכשמשתמשים במצלמה הזו העובד לא תמיד יודע לאן מכוונת המצלמה.

מזה מצלמת IP

מצלמה מהסוג הנ"ל תקליט ותתעד בצורה פשטנית את כל החללים במשרד.  כמו כן למשתמשים בה יתאפשר לצפות בזמן אמת במה שקורה בתוך הארגון.

איפה כדאי לשים את המצלמה? מיקום

יש הבדל בין בית לבין עסק, לכן, כשרוצים להניח מצלמת אבטחה בארגון מומלץ להרכיבה בפתחו של העסק וכן במקום בולט שיהיה הרתעה הרצויה. איפה למשל? אם זו חנות ליד קופה, אם יש כספת אז מולה ואם יש ציוד חשוב זו גם דרך טובה לייצר הרתעה.

האם מותר להתקין מצלמה במקום עבודה?

התקנת מצלמה במקום עבודה לא מהווה בעיה ובפרט שהמעסיק יוכיח כי יש לו סיבה להציב את המצלמות וזה לא פוגע בפרטיות של העובדים מעבר למה שמותר. כמו כן, אם העובדים יודעים על המצלמה אז אין שום בעיה עם זה.

מצלמות אבטחה למעקב אחר מלאי במחסן – איפה קונים?

אחד היתרונות של מצלמות אבטחה זה שהן בהחלט יכולות לספק תמונה מלאה גם למה שמתרחש במחסן לכן, בכל שלב שמגיעים אל נותן שירות עם ניסיון וידע בתחום, הוא בהחלט יוכל לאתר לך מצלמה שמזהה בין היתר "איומים" גם בסביבה שפחות גלויה לעין.

האם מצלמת אבטחה מתעדת כניסות או יציאות מהמשרד?

מצלמת האבטחה תוכל לבצע עבורך תיעוד של כניסות ויציאות כניסות של כל אדם, עובד או לקוח. כמו כן, כחלק משימוש זה, יתאפשר גם לך לצפות במתחולל בארגון מכל חדר ובקלות רבה.

האם אפשר להתקין מצלמה בחנייה?

בוודאי שכן ואפילו מומלץ, כיום האיום וההרתעה הם גם במקומות שהם גלויים פחות לעין מכאן, אפשר לתכנת את המצלמה להפעלה גם באזורים אלו.

האם המצלמה יכולה לתעד וזהות התנהגות לא מקובלת בהעדר אחראי או מנהל?

אחד היתרונות זה להתקין מצלמה ולוודא כי הכול מתנהל כשורה גם אם באותו יום נדרש ממך להיות בפגישה או אפילו ביום מחלה. בגדול? המצלמה תעשה עבורך בדיוק את מה שאתה צריך ועל הצד הטוב ביותר.

האם מצלמת אבטחה יכולה לעקוב אחר הוצאת כספים וסגירת קופה?

כשמצלמת אבטחה נכנסת לפעולה היא בהחלט יכולה לבלוש בצורה גלויה או מוסתרת אחר כל הפעולות לרבות סגירת יום העסקים.

האם אפשר לקבל הנחה בביטוח העסק בזכות הצטיידות במצלמות אבטחה?

אפשר בהחלט לנסות משום שכל פרט שמגביר את רמת המיגון יכול בהחלט להרחיק את הסיכון ובסופו של דבר להקנות הנחה משמעותית גם ממצב של העדר תביעות.

האם מותר להתקין מצלמה סמויה בעסק?

בגדול, אין על כך שום איסור אבל ברוב המקרים הרעיון הוא לגרום להרתעה לכן רצוי ואפילו מומלץ ללכת דווקא על מצלמה גלויה.

התקנת מערכת מצלמות מערכת אזעקה מערכת אינטרקום ותשתיות תקשורת בבית פרטי במושב גבע כרמל

האם אפשר לשמור חומר מצולם שקרה בעסק לצורך למידה מהדבר?

אין שום חוק שאוסר על כך ובתנאי שזהות המצולמים טושטשה כך שלא יהיה אפשר לזהות ולשחזר במי מדובר.

מה חשוב לעשות לפני התקנת מצלמת אבטחה?

כמו בכל דבר, חשוב להגדיר מה נכון עבור העסק שלך. אם כל מה שחשוב לך זה לגרום להרתעה לא יידרש להשקיע יתר על המידה והמערכות האנלוגיות יעשו את העבודה. מאידך גיסא, אם יש ברשותך עסק בעל רגישות גבוהה והתמונה והתיעוד יהיו חשובים, אז הסיפור בהחלט משתנה וידרוש ללכת על המערכות הדיגיטליות.

האם יש המלצה להתקין מצלמות עם ראיית לילה?

בהחלט, כמה שיותר הרתעה כך ייטב לכל הצדדים ובפרט כשהנראות ירודה או אז הרצון להשיג ראייה ובקרה תקינים יאלצו אותך לבחור במצלמה חכמה שתתעד גם את אירועי הלילה.

עד כמה חשוב עניין האחריות כאשר בוחרים מצלמות אבטחה?

על מנת שלא לקחת סיכונים מיותרים יש לפנות רק לגופים שיתחייבו לא רק על לוח זמנים תקין או מחיר טוב אלא על שירות שמגיע עם אחריות על כל ההתקנה והתקנה ויספקו לך את כל ההוכחות כי אכן מדובר במצלמה מורשית שהגיעה ישירות מטעמו של יבואן מקורי.

כמה עולה מצלמת אבטחה? דברים שחשוב לדעת קודם לכן

כפי שהבנת, הגורם הראשוני שישפיע על העלות הוא סוג המצלמה וכפי שכבר הוזכר כאן, מצלמה אנלוגית תעלה זול יותר ממצלמה דיגיטלית אבל שוב, הכול עניין של בחירות וצורך.

האם התקנה מורכבת יותר תייקר את עלות המצלמה?

ככל שתהיה מורכבת ההתקנה ואם יידרש להתקין תשתית ולהעביר בה יותר מכמה כבלים, המחיר אף הוא יהיה בהתאם. לעומת זאת, אם ההתקנה תהיה פשוטה יותר, שהרי אין הצדקה למחיר יקר יותר.

האם התקנה של כמה מצלמות תהיה יקרה יותר?

דבר נוסף שיכול להשפיע על המחיר זה עניין זמן ההתקנה ולכן אם התוכניות שלך הן להתקין יותר ממצלמה אחת, סביר להניח שהעבודה תהיה מורכבת יותר וכך גם העלות הסופית.

בסיכום דבר, הרצון למגן את העסק בצורה הנכונה ביותר חייב להיות מלווה בגורמי מקצוע שיאפשרו את כל גורמי ההרתעה והתיעוד בזמן אמת!

לכן, היום יותר מתמיד זה הזמן להתקין מצלמות שלא רק ירתיעו אלא ימנעו בסופו של דבר כל פעילות עוינת שעלולה לתקוף את העסק וכאן, אנחנו בבר פון ערוכים לכל צורך מיוחד!

בר פון – זה המקום שבו אנחנו נכנסים לתמונה

בר פון היא חלק מחברות המספקות את כל מערכות התקשורת והכול במטרה אחת – לספק סביבה ארגונית בטוחה, עם אפס סיכון ומקסימום הרתעה.

בזכות עבודות התשתית המגוונות והמקצועיות, שמנו לנו למטרה להקים מערכות חדשות ובו זמנית לתחזק לכם גם את המערכות הישנות.

מתוך רצון טוב לספק את השירות הטוב ביותר עוזרת חברתינו לכל סוגי הקהלים ומסייעת בתחומי ייעוץ והדרכה ראשוניים, תמיכה 24/7 ומענה גם בהקשר של מתח נמוך ובין היתר כל תחום תקשורת אשר כולל בתוכו את מכלול הדברים החשובים והמהותיים להצלחת המשימה.

לצד הידע והמקצועיות הרבה, מאפשרת חברתינו את המענה הרגיש, המהיר והכי חשוב מוקפד בדיוק למה ששואף בית העסק שלך.

בסיכומו של דבר, אם הגעת עד כאן סביר להניח שהעסק שלך זקוק לנותני שירות שמזהים כל תקלה בזמן וערוכים לתקן אותה – הכול באמצעות מערכות הגנה מהטובות ביותר ועם אחריות מלאה על כל משימה ומשימה.

בר פון, מאפשרים גם לך את מקסימום ההרתעה וההגנה בעסק שהשקעת בו לא מעט! מהיום, מגיע גם לך להמשיך לעסוק בשאר המטלות ולכל השאר אנחנו כבר נדאג!

בר פון – התקנה המאפשרת הרתעה מלאה ומקום עבודה סטרילי מכל גורם עוין כזה או אחר – השיחה עליך ואנחנו נעשה כבר את כל השאר.

לך להמשיך ולעסוק במטלות העסק בלי לחשוש מגורמים עוינים או מעובדים שאינם נאמנים לעסק.

ביקור אחד באתר, יצירת קשר באמצעות דף צור קשר או בשיחה ישירה ואנחנו כבר נעשה את כל המוטל כדי לספק את ההגנה הטובה ביותר עבור הארגון שלך.

בר פון – כי עכשיו הגיע תורך לישון בשקט!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם

      תגיות:

      מצלמות אבטחה לעסק, מצלמות אבטחה לעסק מחירים, מצלמות אבטחה לעסק מחיר, מערכת מצלמות אבטחה לעסק, מתקין מצלמות אבטחה לעסק, מצלמות אבטחה לעסק מומלצות, מצלמות אבטחה לעסק גדול, מצלמות אבטחה לעסק חיפה, מצלמות אבטחה לעסק טלפון, מצלמות אבטחה לעסק ירוק, מצלמות אבטחה לעסק כללי, מצלמות אבטחה לעסק נייד, מצלמות אבטחה לעסק עצמאי