מערכות אזעקה

רמה גבוהה של חדשנות מודולרית, פתרון אבטחה מושלם לבית, הגנה וקישוריות מלאה לכל בית שמחובר.

מערכות אזעקה בחיפה מביאות אל פתח הבית את הצעקה הטכנולוגית האחרונה בתחום בדרך שתגרום למבצר הפרטי שלכם להיות הכי מוגן שיש.

חברת בר פון מערכות תקשורת מתקינה ללקוחותיה מערכות אזעקה בחיפה מתקדמות שמאפשרות לכל בית להיות סגור ומאובטח בצורה בה כל חדירה תגובה בהרתעה ובהתרעה מידית. מערכות האזעקה המתקדמות איתן עובדת חברת בר פון תקשורת מאפשרות ללקוחות לקבל התראה מידית לנייד בכל עת בה מופעלת אזעקה בביתם או בכל עת בה מתרחשת תנועה באזור בו הותקן שירות זה.

מערכות אזעקה

דוגמאות למערכות אזעקה

ללא חוטים וללא פחד

חברת בר פון מערכות תקשורת מציעה מערכות אזעקה בחיפה אשר יגמרו לכם להיפטר בו בעת הן מהחששות המיותרים והן מהחוטים המיותרים. על ידי התקנה מהירה ופשוטה תוכלו להתחיל ליהנות מביטחון מלא ומשליטה מלאה בכל מה שמתרחש בשטח הפרטי שלכם.

מתלבטים מה כדאי להתקין? חושבים על מערכת אבטחה ולא יודעים אם לשלב מצלמות או רק אזעקה?

חברת בר פון מערכות תקשורת מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים ומובילים בתחומם אשר ישמחו להתאים לכם את מערך ההגנה הטוב ביותר לצרכים שלכם וישמחו לבחון יחד אתכם את תוואי הדירה ואת הצרכים שתרצו שהמערכת תמלא מעבר לצורך הבסיסי בביטחון ובהגנה על בני הבית.

לקוח שרק מבקש לרכוש מוצר אבטחה מסוים מקבל:

אפיון צרכים מקצועי.

התאמה מושלמת של מוצר האבטחה המתקדם ביותר המתאים לצרכיו.

חבילת שירות ותמיכה מושלמת שהיא חלק אינטגרלי מהעבודה שעושה צוות החברה כדרך קבע.

מערכות אזעקה אלחוטיות

ממליצים עלינו ברשת

ממליצים עלינו באתר מדרג
ממליצים עלינו באתר מדרג

מערכת אזעקה אלחוטית עבור הוסטל לילדים עם צרכים מיוחדים, המערכת הותקנה עם גלאים שיתריאו על יציאה משטח הבית ללא השגחת מדריך

התקנת מצלמות אבטחה ומערכת אזעקה במפעל קטן בחדרה

התקנת מערכת אזעקה אלחוטית מבוססת מגנטים עבור מוסך גרומטיק בחיפה

התקנת מערכת אזעקה אלחוטית חדשה מבית HIKVISION בבית פרטי בחיפה

התקנת מערכת מצלמות, מערכת אזעקה, מערכת אינטרקום ותשתיות תקשורת בבית פרטי במושב גבע כרמל

מיגון מרלוג בגודל 4000 מטר במערכת אזעקה מתקדמת עם גלאי נפח תעשיתיים מגנטים בתריסים וגלאי קרן אקטיבים

התקנת מצלמות אבטחה ומערכת אזעקה בחנות גלידות ונקודת דואר ברמת אלון בחיפה

התקנת מצלמות אבטחה מערכת אזעקה ותשתיות תקשורת בחנות בקניון בנתניה

התקנת אינטרקום ומערכת אזעקה במשרד נדל״ן בחיפה

התקנת מצלמות אבטחה ומערכת אזעקה בעסק בטירת הכרמל

התקנת מערכת אזעקה בחנות בדרום הארץ

התקנת מערכת אזעקה בעסק

עבודות שטח שלנו

אזעקה אלחוטית לבית – לעולם בטוח יותר עבורך ועבור המשפחה

אנשים רבים מכירים את הפחד להישאר לבד בבית עם תחושת העדר הגנה וחשיפה לסכנה. אצל חלקם, הפחד מגיע עוד מהילדות, ואצל אחרים החששות נוגעים לפגיעה בבני משפחה כלא יהיה מי שיסייע להם.

מבין שלל הפתרונות הטכנולוגיים שמספקת חברת בר פון ללקוחותיה, היא מציעה גם מערכות הגנה לבית לרבות מערכת אזעקה אלחוטית, שנועדו להפיג את החשש ולאפשר לנו שגרת חיים תקינה. במאמר זה נסקור את כל המידע ההכרחי בנושא מערכת אזעקה אלחוטית כדי שאתם תוכלו לקבל את כל הידע המקצועי הרלוונטי לפני שתעשו את אחת הבחירות החשובות בחייכם.

מהו החשש היומיומי הנוגע לסיכונים ביתיים?

לא סתם קיים בנו החשש התמידי להשאיר את הבית ריק, ולא סתם אנו נוטים להיבהל מקולות מחשידים ברחבי הבית. תופעת הפריצות והגניבות תפסה תאוצה בשנים האחרונות ומידי יום מתרחשים עשרות אירועים שכלל אינם מדווחים בתקשורת.

פריצה לבית היא אירוע מסוכן ולא רק בשל הגניבה שעשויה להתרחש ולגזול מכם רכוש יקר או סנטימנטלי. אירועים כאלו יכולים להסתיים בצורה אלימה ומפחידה הרבה יותר. יש הרבה שיטות לפרוץ לבתים כמו גניבת מפתחות ושכפולם, איתור דלתות כניסה שאינן נעולות, ניצול של תמימות, חוסר תשומת לב או הגעה בחלון זמנים לשינה.

האמת היא שהפורצים של היום כבר לא מתרשמים מדלת נעולה

כל אותן השיטות ללא יוצא מן הכלל, פוגעות בזכות הבסיסית שלנו להרגיש מוגנים בבית שלנו – המקום המהווה עבורנו את המפלט הבטוח מפני העולם שבחוץ. הבית הוא גם המקום בו גרים האנשים הכי קרובים אלינו, שעליהם תמיד נרצה להגן.

הפחד מפריצות אינו מסתכם בעת השהייה שלנו בבית, אלא מלווה אותנו במהלך היום בזמן שאנו רחוקים מבני הבית שלנו. הצורך לדעת שהם בריאים ושלמים הוא צורך בסיסי שמשפיע על כל ההתנהלות שלנו.

עם המעבר לבית חדש, החשש הזה מתגבר משתי סיבות עיקריות. שימו לב:

בית חדש, נוצץ ומטופח משדר יוקרה ומזמין גנבים לאתר בו אוצרות, ונוספת על כך תחושת הזרות במקום החדש וימי ההסתגלות המורכבים שהרי אינכם מכירים אותו עדיין כפי שהכרתם את מקום מגוריכם הקודם. אנו ממליצים בכל תוקף להתקין בכל בית, ובמיוחד בבתים חדשים, מערכות אזעקה אלחוטיות הכוללות גם מצלמות אבטחה ופיצ'רים נוספים.

הפתרון המומלץ להגנה ביתית מקיפה

למרות המידע והנתונים המצערים שאנו שומעים או מכירים על פריצות לבית, לשמחתנו גם הטכנולוגיה התקדמה בכמה צעדים בשנים האחרונות (כמה צעדים קדימה יותר מהפורצים) וכיום ישנם פתרונות מצוינים לשמירה על הבית ובני הבית מגניבות ופריצות מסוכנות.

הפתרון הפופולארי והאפקטיבי ביותר לבעיה זו היא מערכת אזעקה לבית, שמספקת הגנה מיידית, מקיפה ומקצועית שתעניק לכם שקט נפשי. מערכת אזעקה אלחוטית משרתת את הצורך שלנו בהגנה עוד לפני שהיא בכלל מופעלת.

היא עושה זאת רק באמצעות נוכחות שניתן להבחין בה. פורצים רבים מזהים התקנה של מערכת אזעקה בבתים רגע לפני שהם מתחילים את מלאכת הפריצה, זיהוי שגורם להם לבטל את התוכניות ולהתרחק מהמקום. בהמשך, מערכת כזו מספקת התרעה רועשת ומיידית על כל תנועה חשודה בבית, כמו גם תיעוד באמצעות מצלמות של כלל המרחב.

מה קורה אם אתם לא בבית?

אם אינכם בבית, ואתם דואגים לשלומם של שאר בני המשפחה שכן נוכחים בו, וגם אם כולם נמצאים כעת בטיול משפחתי מחוץ לארץ, המערכת משדרת את ההתראה באופן אוטומטי לטלפון הנייד שלכם באמצעות אפליקציה קבועה. דרך האפליקציה אתם יכולים לקבל התראות על תנועות חשודות וגם לבחון את צילומי האבטחה מחדרי הבית.

כך גם אם אתם נמצאים במקום רחוק שלא מאפשר לכם להגיע חזרה במהירות, או שאתם עדים לפשע בתוך הבית דרך המצלמות, אתם יכולים להזמין משטרה מבלי לסכן את עצמכם.

מערכת אזעקה – לא רק לבתים פרטיים

מערכת אזעקה אלחוטית היא אמנם פתרון רווח בבתים רבים בישראל, אך ישנם בעלי עסקים שהשכילו להגן על הנכסים הנוספים שלהם בעזרת פתרונות טכנולוגיים שכאלו. מסעדות, חנויות משרדים ועוד – גם הם מהווים מטרות קלות לפריצה וגניבה, וגם את אלו ניתן למנוע בעזרת מערכת אזעקה מתאימה.

התאימו את המערכת לצרכים האישיים שלכם

בין אם תרצו שהמערכת תפעל רק כשאין איש בבית, או רק בשעות הלילה. בין אם תרצו שליטה רק על הכניסה הראשית לבית או על כל החדרים כולם. דעו כי יש לכם את האפשרות לנהל את מערכת האזעקה האלחוטית שלכם בדיוק כפי שהייתם רוצים. כך, למשל, ניתן גם להשאיר את המערכת פעילה כאשר אתם נמצאים לבדכם בחדר מסוים, בעוד זו מנטרת את שאר חדרי הבית. זהו יתרון משמעותי נוסף של טכנולוגיה זו כיוון והיא לא כופה שום תנאי על דיירי הבית, אלא פועלת בהוראתם בלבד.

יתרונות מערכת אזעקה אלחוטית

למרות שהיתרון המרכזי של המערכת היא היכולת לחוש מוגנים ובטוחים בבית, ישנם עוד מספר יתרונות שכדאי להכיר כאשר שוקלים התקנת מערכת אזעקה אלחוטית בבית:

  • בניגוד למערכת קווית, מערכת אלחוטית פועלת על סוללות חזקות ועמידות, שבמידת הצורך ניתן להחליף. ההסתמכות של המערכת הקווית על אספקת חשמל מעמידה את הבית ואתכם בסיכון בעת שיבושי מזג אוויר או הפסקות חשמל בלתי מתוכננות אחרות.
  • אם תבחרו להתקין את המערכת לבד (למרות שאין זה מומלץ), לא תצטרכו להתעסק עם חוטי חשמל והכנה של הבית מראש.
  • מערכת האזעקה מסוגלת להתממשק לבתים 'חכמים' ולהיות מנוהלת יחד עם שאר המכשירים החכמים בבית, מאותו מנגנון.
  • ישנם סוגים, גדלים ודגמים שונים של מערכות אזעקה כך שכל משפחה יכולה לבחור בזו שתתאים לצרכים שלה, כמו גם לצרכים של הבית.
  • התקנת מערכת אזעקה אלחוטית היא קלה, מהירה וזולה בהרבה מהתקנת מערכת אזעקה המבוססת על חיווט.
  • המערכת פשוטה לתפעול מנוהלת במסגרת אפליקציה נוחה וידידותית.

איך לבחור מערכת אזעקה אלחוטית?

הבנו שכדי להגן על הבית כמו שצריך יש להצטייד במערכת אזעקה לבית, וגם למדנו שיש דגמים שונים המתאימים לצרכים שונים של הלקוחות. אם כן, כיצד ניתן לבחור מבין כולם? שימו לב שישנם פרמטרים שונים שניתן לברר לפני קבלת ההחלטה.

למשל – מה גודל המרחב שאתם מעוניינים להגן עליו והאם האות האלחוטי מאפשר את ההגנה הזו? האם יש צורך באפליקציה המתירה גישה לאדם נוסף מלבדכם בשליטה על המערכת? האם יש לכם זמן ויכולת לקדוח חורים בבית ולהקין מערכת קווית?

תשובות לשאלות אלו יוכלו לסייע לכם לכוון את הבחירה שלכם בצורה חכמה. שימו לב שעל אף היותה פריט טכנולוגי לצרכי בטיחות, מערכת אזעקה אלחוטית יכולה להשתלב בקלות בעיצוב חלל הכניסה לבית, על ידיד בחירה של דגם מתאים. נוסף על כך, מומלץ להתייעץ עם חברה מקצועית ואמינה העוסקת בתחום.

והנה השאלה החשובה ביותר: מי יתקין לכם את המערכת?

השלב הבא בתהליך הוא בחירת החברה ממנה תרכשו את המערכת שלכם. החברה שתתקין עבורכם את המערכת בבית חייבת לענות על דרישות מחמירות מאוד של מקצוע ואיכות. על המערכת עצמה להיות תקינה, יעילה ופשוטה להבנה. על אנשי המקצוע יש להיות מוסמכים, מנוסים, יסודיים, סבלניים וזריזים.

תפקידם אינו מסתכם בהתקנה פיזית של המערכת אלא גם כוללת הסבר והדרכה שיכירו לכם את המערכת ודרך השימוש בה. הגדרת ההעדפות והגדרות התחלתיות של הבית והמשתמשים במערכת אזעקה לבית היא חיונית למילוי תפקידה באופן בטוח, וגם זו משימתם של המתקינים.

וזה עוד לא הכול

אין שום סיבה להסתכן בהתקנה לא מקצועית של המערכת, הרי בסופו של דבר מדובר על סכנת חיים. חשוב לברר מהי האחריות שמעניקה החברה על מערכות האזעקה שהתקינה, ומה הסכם השירות שהיא נותנת לאורך תקופת השימוש. לכל מכשיר חשמלי יש פוטנציאל לתקלות, לכן חשוב שתהיו בטוחים שאינכם נשארים לבד וללא סיוע מקצועי בעת הצורך.

מבצעים בחירה מושכלת וחכמה של המערכת והחברה המתאימה

חשוב שנדע להגן על עצמנו מכל סכנה שהיא, אך חשוב מכך היא ההגנה על הרכוש שלנו ובני המשפחה הקרובים בתוך הבית עצמו. אין כל סיבה להיוותר ללא הגנה מספקת מפני פריצות שכן הרווח שלכם יהיה הרבה יותר גדול מהגנה פיזית, אלא שתרוויחו גם שקט נפשי, ושגרת חיים או עבודה תקינות ונטולות חרדה.

חברת בר פון היא חברה מובילה בתחומה, שעובדיה מתמחים במערכות תקשורת, מערכות אבטחה ומערכי הגנה מותאמים אישית. אנו גאים לקחת חלק מרשת הביטחון של בתים רבים בישראל ולהעניק שירות יוצא דופן במקצועיות, מהירות והוגנות בלתי מתפשרים.

בר פון מלווה את כל לקוחותיה החל מההתלבטות הראשונים ועד למשך כל חבילת השירות הצמודה למערכות האזעקה המותקנות, לצד בדיקה פרונטלית של הנכס עליו אתם מבקשים להגן, אשר מתבצעת על ידי המומחים שלנו. אז אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ראשוני, אבחון צרכים מקצועי או קבלת הצעת מחיר לשקט הנפשי שלכם.

מה עוד אומרים עלינו ברשת?

מה עוד אומרים עלינו ברשת?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם