רקע

אזעקה לעסק

אזעקה לעסק – כאמצעי ההגנה היעיל ביותר!

לא קל היום להגן על עסקים בארץ, הם מהווים מטרה לפורצים וגנבים למיניהם. בתוך העסק עצמו אתם מאחסנים רכוש יקר במיוחד, אותו רכוש אשר מאפשר לעסק שלכם להמשיך ולפעול כרגיל, להמשיך ולהתקיים כרגיל. על מנת להעניק לעסק שלכם הגנה אופטימאלית במשך כל שעות היממה ולמשך כל ימות השנה, יש ומומלץ להתקין אזעקה לעסק.

מערכות אזעקה

אז מהי מערכת אזעקה?
מערכת אזעקה לעסק נועדה לאתר את חדירתם הלא חוקית של גורמים לתוך מתחם העסק. כאשר המערכת מזהה כניסה של גורם לא רצוי לעסק היא מתריעה באמצעות אזעקה, התראות קוליות או חזותיות ואת ההודעה על דבר החדירה היא מעבירה באמצעות אמצעי תקשורת לגורם הרלוונטי. אזעקה לעסק מטרתה העיקרית היא להרתיע. פורצים וגנבים ישתדלו לא לבצע מעשי פריצה  במקום בו מוצב שלט ועליו כתוב כי יש מערכות אזעקה.

מערכת אזעקה קווית
ישנה אזעקה לעסק קווית וישנה אזעקה לעסק אלחוטית. מערכת זו פועלת באמצעות חיישנים, הנפוצים ביותר הינם גלאי תנועה הנקראים גלאי נפח, וישנם חיישני פתיחה או סגירה הנקראים מפסקים מגנטיים. ניתן לחבר את מערכת האזעקה לקו הטלפון, כך שבזמן חדירת אנשים לא רצויים לעסק, יקבלו כל הגורמים הרלוונטיים שיחה טלפונית אשר תודיע להם על ניסיון פריצה לעסק. כמו כן, ישנה עוד אפשרות – לחבר את מערכת האזעקה דרך חייגן למוקדים שנקבעו מראש. והיה ואין טלפון בנמצא, ניתן לחבר מתאם סלולארי למערכת.

מערכת אזעקה אלחוטית
מערכת קלה מאוד ופשוטה להתקנה, מערכת קלה לתפעול. לכל אדם תתאפשר גישה לתכנות הגלאי וזאת באמצעות לחצן הנמצא על הגלאי עצמו. ניתן לתכנת 10 גלאים בטווח זמן של שעה. זוהי מערכת מצוינת למקומות בהם אין תשתית חיווט לגלאים, ובמקומות בהם לא רוצים להעביר חוטים, מערכת אידיאלית במיוחד לבתים פרטיים. קל מאוד לתכנת את המערכת ולהתקינה, וקל מאוד לנטרל גלאים ספציפיים. אל המערכת ניתן לחבר גלאי נפח פנימי אלחוטי, גלאי וילון, מפסק מגנטי אלחוטי, גלאי עשן ועוד.

תקנת מערכת אזעקה אלחוטית מבוססת מגנטים עבור מוסך גרומטיק בחיפה

יתרונות בחירה נכונה של מערכת אזעקה אלחוטית לעסק

התקנת מערכת אזעקה אלחוטית לעסק היא אחת השיטות היעילות והחסכוניות ביותר להגן על הרכוש שלכם מפני עבריינים. גם בתים וגם עסקים יכולים להפיק תועלת ממערכת אזעקה, אבל יש הבדלים בין המערכות שמתאימות לבתי מגורים או לבתי עסק. מערכות אזעקה לעסקים נוטות להיות גדולות יותר, חזקות יותר ומציעות פונקציונליות רבה יותר בהשוואה למערכות שמיועדות להתקנה בבתי מגורים.

מאמר זה מציג את היתרונות של בחירה נכונה של מערכות אזעקה אלחוטיות לעסקים, ואם אתם מתעניינים בהתקנת מערכת אזעקה לבית ולעסק, כדאי שתתייעצו עם המומחים של חברת בר פון, שימליצו לכם על סוג מערכת האזעקה שהכי תתאים לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם.

למה לבחור מערכת אזעקה אלחוטית מקצועית להגנה על בית העסק?

לשקט נפשי אמיתי וכדי להבטיח שמערכת האזעקה שלכם תבצע את תפקידה ותשיג את התגובה הנכונה בזמן הנכון – אנו ממליצים לבחור מערכת אזעקה אלחוטית לעסק, שמחוברת למרכז אבטחה מרחוק. אנשי המקצוע המוסמכים והמקצועיים שלנו יחברו את מערכת האזעקה שתבחרו למרכז האבטחה, כך שלא תצטרכו להתמודד עם הצורך בניטור המערכת כשאתם רחוקים.

מהי מערכת אזעקה אלחוטית לעסק?

מערכות אזעקה אלחוטיות לבתי עסקים צוברות פופולריות בשנים האחרונות, בזכות קלות ההתקנה והמחירים המשתלמים שלהן (למרות שאנו ממליצים להשאיר את משימת התקנת המערכת למתקינים מקצועיים). עיקרון הפעולה של מערכות אלו הן התקנה ותפקוד ללא חוטים.

בעידן האינטרנט של הדברים (IoT), הטכנולוגיה האלחוטית התפתחה לאין שיעור בשנים האחרונות, והפכה לתקשורת בין לוחות בקרה ותחנות ניטור מרכזיות ללא הסתמכות על חיווט קשיח. היתרון המרכזי שמביאות מערכות אלחוטיות הוא שהן ניידות וניתנות להזזה ללא חיווט מחדש – למשל כדי לכסות אזורים אחרים בבית העסק לפי הצורך.

ניתן גם לקחת אותן איתכם גם כשאתם מעבירים את בית העסק למיקום חדש. מערכות אלו כוללות רכיבי חסינות מפני הפסקות חשמל, והן מפקחות על המתרחש בבית העסק מסביב לשעון.

אופן הפעולה של מערכת אזעקה אלחוטית

מנקודת מבט של איתות, לוחות בקרה של מערכת אזעקה אלחוטית לעסק מתקשרים עם תחנות ניטור מרכזיות באמצעות חיבור IP/סלולר המסתמך על זמינות האותות, כפי שקורה למערכות קוויות גם כאשר הקווים מנותקים.

מרכז קליטת אזעקה עובד עם מערכות אזעקה אלחוטיות מהימנות ואמינות, שלאחר התקנתן, ניתנות לניטור מרחוק ביעילות ואפקטיביות. אפשרות הבקרה מרחוק חיונית במיוחד על מנת להשיג את השקט הנפשי בידיעה שבית העסק, הנכסים, העובדים, ההנהלה והתכולה שלו מוגנים באופן קבוע.

מערכות אזעקה אלחוטיות צומחות בפופולריות עם מגוון רחב של סוגי חיישנים ויישומי משתמשי קצה מצוינים, הן מיוצרות מרכיבים מתקדמים ופשוטות להתקנה. כשמשלבים את כל היתרונות האלו עם אפשרויות פיקוח מקצועי, אתם מקבלים מערכת מנצחת.

מגוון מקיף של מוצרי מערכת אזעקה אלחוטית לעסק

הסוגים השונים של מערכות אזעקה אלחוטיות לעסק, שזמינים חברת בר פון כוללים מגוון של רכזות, גלאים המנטרים תנועה, פתיחת דלתות או חלונות, שבירות זכוכית, שריפה ואפילו נזילות או הצפות. המערכות שלנו ומספקות גם הרחבת טווח הגנה לשטחים גדולים, לוחות בקרה ורכיבים שונים של השמעת צפירות.

מערכות האזעקה האלחוטיות שלנו מדורגות היטב במונחי דרגות האבטחה הגבוהות ביותר שמערכות אזעקה אלחוטיות יכולות להשיג. אנחנו מספקים פתרונות מקצועיים להגנה על בתי עסק, עם בחירת מערכות שמופעלות על ידי אותות אזעקה שמגיעות ישירות לתחנת האבטחה, באמצעות תהליך חיבור פשוט מאוד המאפשר אינטגרציה מלאה עם ממשק הניטור.

מניעת אזעקות מיותרות

גלאי תנועה אלחוטי כולל רכיב אימות למניעת אזעקות על ידי חיות מחמד עם אפשרות צילום סדרה של תמונות סטילס עם המצלמה המובנית, שניתן להעביר לתחנת הניטור בפרק זמן קצר ביותר, כדי להשיג הערכה מהירה של המצב על ידי מפעיל.

אפשרות זו מפחיתה קריאות מיותרות לתגובת חירום על ידי אימות הגורם להפעלת אזעקה, תוך שילוב של תכונות פרטיות, כך שהמפעילים יכולים לראות רק את מה שאתם מעוניינים שהם יראו.

מה צריך להיות במערכת אזעקה אלחוטית לעסק?

התכונות והפונקציות של מערכת אזעקה אלחוטית לעסק יכולות להשתנות מאוד בהתאם לסוג העסק המוגן. מסיבה זו, הצוות המקצועי שלנו מגיע לבית העסק שלכם כדי לסקור אותו ולהבין את צרכי ההגנה הדרושים לכם, לפני שנמליץ על מערכת אזעקה או כל ציוד אבטחה אחר שדרוש לכם.

לחנות תכשיטים, למשל, יש צרכים שונים מאשר לעסקים אחרים שאין להם את אותו סוג של מלאי בעל ערך גבוה, כך שבעוד שהתצורות משתנות, למערכות אזעקה עסקיות יש מספר מרכיבים מרכזיים: מעקב וידאו, אזעקות וחיישנים.

כל מערכת אזעקה צריכה לספק את היכולת לפקח על כניסות, יציאות, חלונות ודרכים אחרות שפורצים עלולים להשתמש בהן כדי להיכנס לשטח.

התקנת מצלמות אבטחה ומערכת אזעקה במפעל קטן בחדרה

וזה עוד לא הכול. גישה לא מורשית לאזורים המנוטרים מפעילה את האזעקה

אזעקות מיועדות להשמעת התרעות בפני מי שנמצא בקרבת מקום, וגם כשאתם מרוחקים מבית העסק (בדרך כלל באמצעות התראות של מכשירים ניידים). אזעקה אלחוטית לעסק צריכה לשמש גם כמערכת הודעה מיידית לאנשי הביטחון על אירוע פלילי שמתרחש בזמן אמת.

הגנה על העובדים

המטרה העיקרית של כל מערכת אזעקה היא להגן על הרכוש שלכם, כולל העובדים, ההנהלה והרכוש. העובדים שלכם הם המשאב הגדול ביותר של החברה, ולכן חשוב שהם ירגישו בטוחים ומוגנים בזמן העבודה, במיוחד אם הם עובדים במשמרות לילה.

באמצעות התקנת מערכת אזעקה אלחוטית לעסק, העובדים שלכם יכולים לבצע את תפקידם ללא חשש מפריצות. המערכת האלחוטית פשוטה להתקנה והפעלה, ומעניקה לעובדים שלכם שקט נפשי מוגבר בביצוע עבודתם בכל שעה של היום או הלילה, שלא לדבר על יתרון ההגנה על בית העסק מחוץ לשעות העבודה.

התראות בזמן אמת

במקרה המצער שמישהו אכן פורץ פנימה, מערכת האזעקה האלחוטית תופעל על ידי החיישנים. ברגע שהאזעקה תישמע, תקבלו הודעה מידית, שתועבר גם למשטרה או לחברת האבטחה שמספקת לכם את שירותי ההגנה. ככל שזמן התגובה מהיר יותר, כך קטן הסיכוי שמישהו ייפגע.

הפחתת הסיכונים לגניבות

הנכסים הפיזיים הם בעלי ערך לעסק שלכם. למרבה הצער, זה גם אומר שהם יכולים להיות בעלי ערך גם למישהו אחר. מערכת אזעקה אלחוטית לעסק תגן על תכולת בית העסק שלכם מפני שלושת הסוגים העיקריים של גניבות שמתבצעות על ידי עבריינים, עובדים ולקוחות.

גניבות שמתבצעות על ידי עבריינים

רוב העבריינים מעדיפים שלא לחדור לבית עסק שמוגן על ידי מערכת אזעקה. המערכת משדרת התרעות מהירות לרשויות האבטחה במקרה של פריצה, ומתריעות על פשעים שמבוצעים בבית העסק, במקרים רבים עוד לפני שהם קורים. לכן התקנת מערכת אזעקה אלחוטית לעסק היא אחת הדרכים היעילות ביותר למנוע מפורצים להיכנס למבנה שלכם ולגנוב את רכושכם.

גניבות שמבוצעות על ידי עובדים

עד כמה שאתם מעוניינים להיות מסוגלים לסמוך לחלוטין על העובדים שלכם, אין ספק שמתרחשים אירועים בהם עובדים מבצעים גניבות מבית העסק. אלא שבדיוק כמו העבריינים שרואים את המערכת שלכם ונרתעים, גם העובדים יידעו שמותקנת אצלכם מערכת אזעקה ואולי יחשבו פעמיים אם לגנוב מכם, מה שאומר שאם הם יודעים שקיים סיכון גבוה שהם יתועדו וייתפסו בביצוע הגניבה, סביר מאוד להניח שהם יעדיפו שלא לקחת את הסיכון.

גניבות שמבוצעות על ידי לקוחות

רוב הגניבות העסקיות אינן מבוצעות על ידי פושעים או עובדים; קיימים מקרים רבים יותר של גניבות שמבוצעות על ידי לקוחות, במיוחד בבתי עסקים קמעונאיים. האמת היא שגניבות מחנויות מהוות 70 אחוז מכלל הגניבות בעסקים קמעונאיים.

רוב מערכות האזעקה האלחוטיות שזמינות בחברת בר פון, ומיועדות להתקנה בבתי עסק, משולבות בחיישנים הממוקמים בחזית בית העסק, לזיהוי פריטים שנגנבו. כאשר האזעקה מופעלת, הצוות שלכם יוכל להגיב באופן מידי, ולמנוע אובדן מלאי והכנסות.

אבטחת אזורים מוגבלים

ישנם חלקים מסוימים בנכסים מסחריים שלא לכל אחד מותרת הגישה אליהם. אזורים אלה יכולים להיות המשרד הראשי שלכם, האזור בו ממוקמת הכספת, מחסנים, רצפת ייצור או כל חדר אחר עם מידע או ציוד רגיש. בעלי עסקים רבים מעדיפים גם שהעובדים או המבקרים שלהם לא ישתמשו בכניסות או יציאות ספציפיות לבניין.

מערכת אזעקה אלחוטית לעסקים משמשת כשיטה מתקדמת של בקרת גישה; ניתן להגן על אזורים ספציפיים כדי להגביל את הגישה רק לצוות מורשה. אם מישהו אכן נכנס לאזור מוגבל ללא רשות, האזעקה תישמע ותוכלו להגיב בהתאם.

מעקב אחר שינויים סביבתיים

בין אם זה מלאי או ציוד, עסקים מסוימים משתמשים בפריטים הרגישים לשינויים בטמפרטורה או לחות. ניתן לשלב מערכות אזעקה אלחוטיות לעסקים, שמיוצרות בסוגים שונים, שכוללים חיישנים שמגנים מפני כל שינוי סביבתי שעלול לפגוע בעסק שלכם.

בנוסף לשינויים סביבתיים, ניתן לשלב מערכות רבות גם עם התקני גילוי אש או פחמן חד חמצני. אם משהו מופעל, האזעקה תשלח התראה לרשויות המתאימות כדי שיוכלו להגיב במהירות. ניתן גם לבחור אפשרות שלך שליחת התראות ישירות למכשיר הנייד שלכם, כך שתוכלו לבחון את המתרחש בבית העסק שלכם גם כשאתם רחוקים.

מיגון מרלוג בגודל 4000 מטר במערכת אזעקה מתקדמת עם גלאי נפח תעשיתיים מגנטים בתריסים וגלאי קרן אקטיבים

עם התקנת מערכת אזעקה אלחוטית לעסק אתם מקבלים (המון) שקט נפשי

היתרון הטוב ביותר של התקנת מערכת אזעקה אלחוטית לעסק הוא השקט הנפשי המוגבר שתיהנו ממנו בידיעה שהרכוש שלכם מוגן מפני גניבות ונזקים סביבתיים. גם אם לעולם לא תצטרכו להשתמש במערכת האזעקה שלכם – ובתקווה שלא – רק הידיעה שבית העסק שלכם מוגן מסביב לשעון, תסייע לכם ולעובדים שלכם להירגע בסביבה בטוחה ומאובטחת.

ללא הצורך להגן פיזית על בית העסק שלכם כל הזמן, אתם יכולים אפילו לצאת לחופש ועדיין לצפות במתרחש בבית העסק שלכם מרחוק. בחירת הסוג הנכון של מערכת אזעקה אלחוטית לעסק עשויה להיות מורכבת.

בשורה התחתונה, לא בוחרים מערכת אזעקה לפני שמתייעצים עם המומחים בתחום

למומחים של חברת בר פון יש לנו ניסיון של שנים בעבודה עם בעלי עסקים ברחבי הארץ, ואנחנו מסייעים להם לבחור את מערכת האבטחה המושלמת, עם שירות התקנה שכולל הקפדה על תקינות המערכת.

אנחנו מספקים שירותים מקיפים יותר מסתם מכירת הציוד שאתם זקוקים לו; אנחנו מבצעים גם שירותי התקנה, כך שכאשר אתם בוחרים להגן על בית העסק שלנו עם אחת ממערכות האזעקה או כל אמצעי אבטחה אחר שתמצאו אצלנו, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים בידיעה שאתם מקבלים שירות מבית עסק מוסמך ומקצועי עם מוניטין מצוין בתחום.

אנו יכולים אפילו לנטר את המערכת שלכם מסביב לשעון כדי להשיג את האפשרויות של אבטחה מוגברת וזמני תגובה מיטביים. אז אם יש לכם שאלות בנוגע למערכות אזעקה אלחוטיות לעסקים או שאתם מחפשים הצעת מחיר וייעוץ על בחירת המערכת המתאימה למטרות ולתקציב שלכם, פנו עוד היום למומחים שלנו, ונרכיב לכם תוכנית אבטחה מושלמת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם