אזעקה לעסק

אזעקה לעסק – כאמצעי ההגנה היעיל ביותר!

לא קל היום להגן על עסקים בארץ, הם מהווים מטרה לפורצים וגנבים למיניהם. בתוך העסק עצמו אתם מאחסנים רכוש יקר במיוחד, אותו רכוש אשר מאפשר לעסק שלכם להמשיך ולפעול כרגיל, להמשיך ולהתקיים כרגיל. על מנת להעניק לעסק שלכם הגנה אופטימאלית במשך כל שעות היממה ולמשך כל ימות השנה, יש ומומלץ להתקין אזעקה לעסק.

מערכות אזעקה

אז מהי מערכת אזעקה?
מערכת אזעקה לעסק נועדה לאתר את חדירתם הלא חוקית של גורמים לתוך מתחם העסק. כאשר המערכת מזהה כניסה של גורם לא רצוי לעסק היא מתריעה באמצעות אזעקה, התראות קוליות או חזותיות ואת ההודעה על דבר החדירה היא מעבירה באמצעות אמצעי תקשורת לגורם הרלוונטי. אזעקה לעסק מטרתה העיקרית היא להרתיע. פורצים וגנבים ישתדלו לא לבצע מעשי פריצה  במקום בו מוצב שלט ועליו כתוב כי יש מערכות אזעקה.

מערכת אזעקה קווית
ישנה אזעקה לעסק קווית וישנה אזעקה לעסק אלחוטית. מערכת זו פועלת באמצעות חיישנים, הנפוצים ביותר הינם גלאי תנועה הנקראים גלאי נפח, וישנם חיישני פתיחה או סגירה הנקראים מפסקים מגנטיים. ניתן לחבר את מערכת האזעקה לקו הטלפון, כך שבזמן חדירת אנשים לא רצויים לעסק, יקבלו כל הגורמים הרלוונטיים שיחה טלפונית אשר תודיע להם על ניסיון פריצה לעסק. כמו כן, ישנה עוד אפשרות – לחבר את מערכת האזעקה דרך חייגן למוקדים שנקבעו מראש. והיה ואין טלפון בנמצא, ניתן לחבר מתאם סלולארי למערכת.

מערכת אזעקה אלחוטית
מערכת קלה מאוד ופשוטה להתקנה, מערכת קלה לתפעול. לכל אדם תתאפשר גישה לתכנות הגלאי וזאת באמצעות לחצן הנמצא על הגלאי עצמו. ניתן לתכנת 10 גלאים בטווח זמן של שעה. זוהי מערכת מצוינת למקומות בהם אין תשתית חיווט לגלאים, ובמקומות בהם לא רוצים להעביר חוטים, מערכת אידיאלית במיוחד לבתים פרטיים. קל מאוד לתכנת את המערכת ולהתקינה, וקל מאוד לנטרל גלאים ספציפיים. אל המערכת ניתן לחבר גלאי נפח פנימי אלחוטי, גלאי וילון, מפסק מגנטי אלחוטי, גלאי עשן ועוד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!