מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום בר פון – מערכת ההגנה שלכם! 

מכשירי אינטרקום נראה לכם קצת "אולד פשן"? חישבו שנית!

אחד היתרונות הגדולים ביותר של האינטרקום לסוגיו השונים, הוא יכולתו לתפקד כמערכת אבטחה מושלמת, על ידי פעולה פשוטה, ובתוך מוצר בסיסי ביותר, שעל ידי תחזוקה נכונה ומוצר איכותי, המקנה לכם את האפשרות להבטיח אתכם ואת היקרים שלכם באחוזים גבוהים במיוחד, יעילות שגוברת במקרים מסוימים על לחצן מצוקה ו/או אזעקה!

יתרון מושלם לכבדי שמיעה דפיקה בדלת, צלצול באינטרקום, והאדם היחיד הנמצא בבית הוא ההורה המבוגר שלכם, שמה לעשות?
הגיל משפיע והשמיעה כבר לא מה שהיה פעם. היכולת שלנו בבר פון היא לספק לכם מגוון רחב של אפשרויות הכוללת מערכות אינטרקום מתקדמות בעלות רמקול חזק במיוחד המסוגלת לתת מענה מושלם לזיהוי הגורם שמחוץ לדלת. מעבר לבעיות השמיעה הרי לא נרצה שכל אחד יוכל להיכנס אל שטח הבית שלנו.
מערכת אינטרקום

דוגמאות למערכות אינטרקום

דוגמאות נוספות למערכות אינטרקום

מערכת אינטרקום
מערכת אינטרקום
מערכת אינטרקום
מערכת אינטרקום
מערכת אינטרקום
מערכת אינטרקום
מערכת אינטרקום

מערכות אינטרקום בתוספת מצלמה

ואם כבר על השתכללות והתייעלות דיברנו מה יותר טוב ממראה עיניים, מכשירי אינטרקום משוכללים אותם תוכלו לקבל בחברת בר פון ניתנות לכם כעת גם עם אופציית התקנת מצלמות קצה המחוברות אל מכשירי אינטרקום ומאפשרות לכם לזהות את מי שנמצא מעבר לדלת ו/או מעבר לשער. מערכת המסוגלת להעניק לכם ראייה אל מה שקורה אל מחוץ לדלת עשויה לעזור לכם לשמור על ביטחונכם ועל ביטחונם האופטימאלי של היקרים לכם.

בר פון, מספקים שירותי מכשירי אינטרקום לכל צורך:

עסקי, פרטי ומוסדי לבקשת הלקוח ולצרכיו בהתאם לכמות מכשירי אינטרקום הנדרשות, וההתאמה המדויקת לצרכיי ההגנה של המקום, ההתאמה לפשות הפועלות במקום ויכולת התפעול שלהן על ידי העובדים/הדיירים.

בר פון מספקים מספקים שירות מכשירי אינטרקטום לכל צורך?

עסקי, פרטי ומוסדי לבקשת הלקוח ולצרכיו בהתאם לכמות מכשירי אינטרקום הנדרשות, וההתאמה המדויקת לצרכיי ההגנה של המקום, ההתאמה לפשות הפועלות במקום ויכולת התפעול שלהן על ידי העובדים/הדיירים.

מעוניינים באקסטרה בטחון?

בבר פון תוכלו למצוא את כל הכלים והאפשרויות הטכנולוגיות המתקדמות בתחום האבטחה הכוללות מכשירי אינטרקום, מערכות אזעקה, מצלמות, מצלמות במעגל סגור, מצלמות נסתרות, מצלמות דמה ועוד.

בחירה והתקנה של מערכת אינטרקום

אם בעבר הדרישה להרתעה מפני גורמים עוינים לבית הייתה יקרה ובלתי ניתנת להשגה שהרי היום, עם עליית גורמי הפשיעה המון אנשים מבינים שאין ברירה – על הבית ועל המרחב הפרטי מגנים רק באמצעות מערכת אינטרקום לבית פרטי.

אז אם בעבר נהוג היה לראות אינטרקום עם מצלמה רק בעסקים בעלי סיווג ביטחוני גבוה, שהרי היום השתנו היוצרות ויותר בעלי בתים פרטיים מצטרפים למגמת ההגנה הזאת ובוחרים חד משמעית חיצונית על הטיח מצלמה חכמה שתעשה את העבודה גם כשאתם לא נמצאים בבית.

כפי שהבנתם, העולם החדשני, הטכנולוגיה והקדמה אמרו את דברם ומאפשרים גם לכם ולתקציב המתאים לכם לבחור מערכת אינטרקום לבית פרטי.

מערכת אינטרקום

אז איך בוחרים ואיך מוצאים הגנה מקסימלית על כל המשתמע מכך? לפני הכול חשוב שתבינו מה המטרה שלכם באמת? האם תרצו לעשות זאת במטרה להרתיע מישהו? האם מדובר בבית פרטי או שאולי זה בית משותף? החדשות הטובות הן כי במעמד הזה בר פון מערכות תקשורת מציגות כאן ועכשיו את מגוון הפתרונות הן לביטחון והן להרתעה הנדרשת, 2 במחיר אחד כבר אמרנו?

התקנת מצלמות ואינטרקום בבית- כל הסיבות לאפשר לעצמכם את מלוא הביטחון

יש לא מעט סיבות מדוע יותר ויותר אנשים מתקינים מערכת הגנה מקיפה לרבות אינטרקום עם מצלמה בבית אבל הסיבות הנפוצות ביותר קשורות ליצירת הרתעה.

במסגרת זו כאשר אתם מתקינים מערכת הגנה לבית הכוללת מצלמות ואינטרקום באמצעות בר פון אתם מאפשרים להרתיע את כל בעלי הזדון החל בגנבים, פורצים וכל מי שלא גר בסביבה וחומד ברכוש המצוי שם.

כמו כן, הסיבה הנפוצה יותר בזמנים אלו קשורה במערכת הרתעה הן לכם והן לבעלי העסקים שמחזיקים גני ילדים ורוצים להוכיח את חפותם או צדקתם.

לא מבינים במה מדובר? לצורך העניין אם אתם מעסיקים מטפלת לאדם מבוגר או אפילו לילד קטן בבית, המצלמה מעצם ידיעתה תפעיל את ההרתעה ותסייע לשמור על התנהלות תקינה שאינה מסכנת את יקיריכם.

הצד השני לעומת זאת מדבר על אימת "גני הילדים" ועל הטענות העוסקות בהתעללות בילדים מדי יום ביומו. אז יש עניין שהטענה מגיעה מצד ההורים אבל מה אם היא שגויה או אינה מבוססת? באמצעות מצלמה ואותה מערכת הרתעה יוכלו בעלי הגן לגשת אל התיעוד ולהוכיח מה באמת קרה ובין היתר לחזק את חפותם בדבר.

כמה עולה להתקין מצלמות עם אינטרקום בבית?

כשמדברים על התקנת מערכת אינטרקום לבית פרטי או אינטרקום עם מצלמה זה קשור בכמה פרמטרים שיש להביא בחשבון לפני הצעת המחיר עצמה. בגדול, המחיר ייקבע על פי סוג הרכש שלכם והאם אתם בוחרים לקנות מערכת שלמה או חלקים מופרדים (מצלמה בלבד, אינטרקום עם שמע ללא מצלמה וכד').

במעמד הזה חשוב מאוד לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית אשר בבסיסה יבדקו המקצוענים של בר פון את הצורך האמיתי שלכם וגם אם נדמה לכם שאתם צריכים דבר מסוים יספקו לכם רק את מה שיאפשר בסופו של דבר כוח הרתעה ושמירה על הבית והסביבה שלכם.

הטכנאים המיומנים של בר פון יגיעו עד אליכם הביתה, יבדוק את הסביבה ולאחר שתבחרו יחד את מערכת ההגנה הרצויה יקבעו יחד אתכם את המחיר וכל מה שכלול בו.

מערכות אינטרקום

מערכת אינטרקום לבית פרטי – איך מתקינים ומה תכלול ההתקנה?

הליך של התקנת אינטרקום לבית או לעסק הוכיח את עצמו היטב וכיום יותר ויותר אנשים שמחפשים את כוח ההרתעה והשקט בוחרים בו כחלק בלתי נפרד מכניסה למתחם הפרטי שלהם.

בחלק הזה, חשוב לשבת עם נותני שירות מקצועיים ולפני שאתם בוחרים את המוצר ומתקינים את המצלמה, האינטרקום או שניהם יחד, פנו לכיוון התקציב ומיד לאחר מכן גם לצורך שישרת אתכם ואת ביטחונכם לטווח הארוך ביותר.

כמו כן קחו בחשבון גם תנאי סביבה ושטח לרבות מיקום העסק או הבית שלכם וכל מה שבסופו של דבר יתאים לצרכים וליצירת ההגנה הנדרשת וברמה גבוהה ביותר.

צריכים אינטרקום עם מצלמה? אולי חשוב שתקראו את זה

בחירת אינטרקום עם מצלמה תתאים לרוב לבעלי עסקים גדולים או משרדים שפעם העדיפו חברת שמירה והיום מחפשים כוח הרתעה עם מקסימום תוצאה ומינימום הוצאות! עם זאת, כיום אפשר לראות שלא רק עסקים מתקינים אינטרקום עם מצלמה וכיום הם נמצאים בלא מעט בניינים משותפים או בתים פרטיים.

המשותף לכל מי שיבחר בסופו של דבר להתקין מצלמות משולבות אינטרקום זו ההרתעה, התחושה של הביטחון ואיכות החיים הגבוהה.

רוצים לדעת מי מצלצל בדלת בשעה קצת מחשידה? במקום לצאת החוצה כל מה שאתם צריכים זה לבדוק דרך הנייד באמצעות האפליקציה הייעודית והנה, אתם שולטים על זה ובעיקר על כוח ההרתעה! הכול ללא שומר בכניסה.

איך בוחרים מערכת אינטרקום משולבת מצלמה?

לפני שניגשים לשלב ההתקנה, חשוב ביותר לברור מי עומד מולכם וממי אתם עומדים לרכוש מערכת רגישה כל כך בכל מובן של מילה. אחר כך מגיע שלב האחריות, כמו כל רכישה אחרת בפרט כאן חשוב מאוד למצוא גוף שיהיה "אבא ואימא" לכל התקלות הרגישות במיוחד שיש למתקנים הללו להציע.

איכות הצילום הוא פרמטר נוסף כך שלא משנה מה המטרה ובפרט אם אתם צריכים ראיות לצורך ערכאה משפטית, כאן, כשאתם בוחרים איכות צילום ירודה כאילו שלא עשיתם דבר.

כמו כן, במעמד ההתקנה כמו כל מוצר אחר שמטרתו להרתיע ולשמור על סביבה בטוחה יצריך מכם שימוש במתקינים איכותיים ובעיקר ידיים שיעשו זאת בצורה המושלמת וללא תקלות או נזק עתידי שצריך למנוע מראש.

בר פון מערכות תקשורת- תרשו לנו לעשות זאת עבורכם

בר פון מאפשרים לכם את כל עבודות התשתית לרבות חידושן כשהכול במטרה אחת והיא לשמר את כוח ההרתעה שלכם הן בבית והן במשרד.

מחפשים את הייעוץ וההדרכה המתאימים להתקנת מצלמות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר ולצד תמיכה 24/7? הגעתם למקום הנכון בזמן הנכון, בר פון מעניקים לכם שירות חדור מטרה, מדוקדק על כל פרטיו והכי חשוב ניתן לכם מכל הלב.

זקוקים לעזרה? נמאס לכם לחיות בתחושה של פחד בבית החדש, הישן או בבניין המשרדים שזה עתה עברו אליו עובדים? בר פון מביאים בפניכם את מיטב השירותים והפתרונות ומציעים לכם להצטרף להמוני לקוחות שכבר זכו ברמת ההרתעה הגבוהה ביותר.

בר פון – מחזקים את רמת ההרתעה שלכם כאן ועכשיו!

החלפת פנל אינטרקום בביניין בקרית ביאליק

החלפת מערכת אינטרקום בביניין בקרית ים

החלפת מערכת אינטרקום בביניין 18 דירים בקרית שפרינצק בחיפה

החלפת מערכת אינטרקום בבית פרטי ביקנעם

התקנת אינטרקום ip בביניין עם 40 דירות כולל זיהוי פנים לפתיחת דלת ואפליקציה לנייד בקרית ביאליק

התקנת מערכת מצלמות ומערכת אינטרקום המחוברת למעלית בחיפה

התקנת מערכת אינטרקום ip עם אפליקציה בביניין משותף 12 דירות בחיפה כולל הטמעת הפאנל תחת הטיח

התקנת מערכת אינטרקום בבית פרטי בשיתוף טרילידור

התקנת אינטרקום עם 2 כניסות ו 2 מסכים בבית פרטי בנשר

העברת משרד קיים למקום חדש בטירת הכרמל מצלמות אבטחה, אינטרקום ותקשורת מחשבים

התקנת מערכת מצלמות, מערכת אזעקה, מערכת אינטרקום ותשתיות תקשורת בבית פרטי במושב גבע כרמל

התקנת אינטרקום עם קודן בבית פרטי בחיפה

התקנת אינטרקום בבית פרטי בדניה חיפה

התקנת אינטרקום בבית פרטי בדניה חיפה
התקנת אינטרקום בבית פרטי בדניה חיפה

התקנת מצלמה וקודן בכניסה לצימר בחיפה

התקנת קודן ומגנט בדלת חניון בביניין מגורים בטירת הכרמל

התקנת אינטרקום ומערכת אזעקה במשרד נדל״ן בחיפה

התקנת אינטרקום ip בדירה פרטית בעוספיה

התקנת קודן ומגנט על דלת זכוכית

התקנת קודן ומגנט על דלת זכוכית

ממליצים עלינו ברשת

ממליצים עלינו באתר מדרג
ממליצים עלינו באתר מדרג
ממליצים עלינו באתר מדרג

מה עוד אומרים עלינו ברשת?

מה עוד אומרים עלינו ברשת?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם