מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום – בית משותף

בכדי לשמור על סביבה בטוחה עבורכם ועבור הילדים שלכם, כדאי להתקין מערכת אינטרקום – בית משותף. המערכת דיגיטלית או רגילה המאפשרת שדלת הכניסה לבניין תהיה סגורה תמיד ותפתח רק על ידי קוד או חיוג מלמטה לבית המבוקש. התקנת אינטרקום מצמצת את אחוז הפורצים עד אפס ומאפשרת לכם ביטחון מרבי. בר- פון משווקת מגוון חברות של אינטרקום כגון לוגיפון, תורן, קומקס או אייפון. מלבד אינטרקום ניתן לשלב מצלמה ומקודד לאבטחה מקסימאלית, כך תוכלו לראות גם מי מחייג אליכם.

אינטרקום טלוויזיה דיגיטלי VDS  תוצרת חברת FERMAX
מערכת אינטרקום טלוויזיה בנויה על תקשורת דיגיטלית דו כיוונית, המאפשרת הפעלה בבניין עד 199 דירות, 2 כניסות ועמדת שומר. על ידי המערכת הזו תוכל להיווצר תקשורת בין דלתות הכניסה אל יחידות הקצה בדירות וכמובן בין השומר לדלת הכניסה ולדירות. המערכת עובדת בעזרת כבל CAT פלוס שלושה גידים המשמשים הספקת מתח נמוך ותקשורת בין היחידות השונות שצוינו קודם.

המערכת כוללת מוניטור+שפורפת דיבור  איתה ניתן ליצור קשר עם הקצה השני ואף לראותו ומתאם טלפון אינטרקום:

שפופרת דיבור
אינטרקום הבנוי בצורה נוחה כטלפון, ניתן להרים את השפופרת וללחוץ על הלחצן בכדי לצלצל בדירה ובכדי לשוחח.

מתאם טלפון אינטרקום

המתאם ימוקם בארון התקשורת ומתחבר לפנל אינטרקום בשער הכניסה. המתאם גורם לכך שכאשר מקשי הפאנל ילחצו, הטלפונים בבית המחוברים לבזק או להוט יצלצלו באופן שונה מצלצול רגיל. הדייר יוכל לשוחח עם האורח ולפתוח לו את הדלת על ידי לחיצה על אחד ממקשי הטלפון.
מערכת אינטרקום
מערכת אינטרקום
מערכת אינטרקום

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!