רקע
מערכת אינטרקום

משאירים את השליטה בידיים שלכם

התקנת אינטרקום בכניסה לבית או לעסק, היא החלטה הגיונית אשר מאפשרת לכם שליטה על היוצאים והבאים מהנכס שלכם. בין אם מדובר בסגירה אלקטרונית לטובת שמירה על הבית, על הרכוש ועל בני המשפחה שלך ובין אם מדובר בכורח מקצועי לטובת הגנה על העסק, שמירה על סודיות והכנסת גורמים מורשים בלבד לאזורים ספציפיים.

האינטרקום מאפשר סגירת כניסה ושליטה מרחוק על הפתח וכמו בכל חלק ממערך האבטחה שלכם, גם בו יש לכם אפשרויות בחירה רבות, של מגוון חברות.

מתאימים לכם את האינטרקום שלכם

חברת בר פון, עם הניסיון והוותק שלנו בתחום, תשמח לסייע לכם בבחירה של האינטרקום הנכון לכם ולצרכי הבית והעסק שלכם. אנו מספקים את מוצרי החברות המתקדמות והטובות ביותר בתחום.

מערכת אינטרקום משולבת מצלמה

אינטרקום זוהי הדרך הקלה והמהירה ביותר לראות ולשמוע מי מגיע אליכם ומי מבקש להיכנס לשטח הפרטי שלכם, זהו פתרון שמאפשר הגנה טובה יותר והוא מחובר היישר אל מערכת הנעילה של הכניסה לשטח שלכם.

אין צורך בשום דבר מיוחד כדי לתחזק מערכת אינטרקום, החיבור הראשוני שתעשה עבורכם חברת בר פון מערכות תקשורת יהא זה בו תשתמשו כדרך קבע, אין צורך בטעינות או בחיבורים נוספים, האינטרקום עובד באופן רציף כל עת שמסופק לו חשמל.

המקצועיות והניסיון עושים את ההבדל!
חברת בר פון מערכות תקשורת מובילה את מהפכת המיגון בישראל על ידי שירות איכותי ומקצועי, על ידי שימוש במערכות המובילות והחדישות ביותר ובעיקר על ידי התאמת המוצר לצורכי הלקוח. להבדיל משיטות אחרות בהם מוכרים ללקוח מוצר ותו לו, במקרה זה בוחרת החברה להקשיב לצורכי הלקוח ולעשות התאמה מושלמת של השירות לצרכיו האישיים ובכך לספק לו מוצר מתאים. ההבדל הזה הוא זה שמייצר לחברת בר פון תקשורת עוד ועוד לקוחות מרוצים ששמחים לחזור אל החברה בכל עת ולצרוך שירותים נוספים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם

      תגיות:

      מצלמות אבטחה לעסק, מצלמות אבטחה לעסק מחירים, מצלמות אבטחה לעסק מחיר, מערכת מצלמות אבטחה לעסק, מתקין מצלמות אבטחה לעסק, מצלמות אבטחה לעסק מומלצות, מצלמות אבטחה לעסק גדול, מצלמות אבטחה לעסק חיפה, מצלמות אבטחה לעסק טלפון, מצלמות אבטחה לעסק ירוק, מצלמות אבטחה לעסק כללי, מצלמות אבטחה לעסק נייד, מצלמות אבטחה לעסק עצמאי