רקע
מערכת אינטרקום

טלפון אינטרקום – כל הביטחון הדרוש לכם

אם תחשבו על כל מקרי הגניבות והפריצות המתחרשים חדשות לבקרים, תבינו שאנו בעצם חיים בעידן די מפחיד. לא פעם, עם כל אמצעי המניעה והבטיחות, אנו חשים חשופים לעיני כל. אחת הדרכים הטובות יותר והיעילות יותר לסנן את האנשים שרוצים להיכנס לביתכם, היא באמצעות טלפון אינטרקום.

כבר אין שום צורך להטריח את עצמכם
אכן, מי שיש לו טלפון אינטרקום כבר לא חייב יותר להטריח את עצמו לצאת ולפתוח את השער או הדלת. טלפון אינטרקום עושה את העבודה למענכם. באמצעותו, תוכלו לזהות את אלה שרוצים להיכנס לבניין או לבית הפרטי שלכם, ואז גם להחליט, אם אלה אנשים הקרובים לכם ומותר להם להיכנס לבית, או שמא מדובר על גורמים שאינם רצויים. מערכת טלפון אינטרקום מעניקה לכם שליטה מלאה על המתרחש, והיא גם תורמת רבות לתחושת הביטחון.

ביטחון ונוחות גם יחד

אז נכון, רבות מדובר כיום על הביטחון של תושבי המדינה במיוחד בהקשר לגניבות ופריצות לבתים, אבל טלפון אינטרקום הוא גם עניין של נוחות. טלפון אינטרקום מאפשר לכם לדבר עם הרוצים להיכנס לבניין או לבית שלכם, וכך תוך כדי שמיעת קולם ווידוי זהותם, אתם תחליטו אם לפתוח את הדלת או לא.

בנוסף לנוחות, מדובר על עניין של ביטחון, ואולי זהו הנושא הכי חשוב. טלפון אינטרקום מאפשר לכם לנעול את השער כך שבלתי ניתן יהיה לפתוח אותו על ידי גורמים זרים ולא רצויים.

לא תצטרכו יותר לעשות שימוש במפתח כל עת בה  רוצים להיכנס לבית. בתוך טלפון אינטרקום, קיים קודן, תוכלו ללחוץ על מקשי הטלפון מכל שלוחה שהיא ולפתוח את שערי הבית. בנוסף אל טלפון האינטרקום, ניתן גם לרכוש, וזאת על מנת להגביר את האבטחה, מצלמות אבטחה או כפי שזה נקרא עוד – אינטרקום טלוויזיה. בכניסה אל הבית מתקינים צג חיצוני ובבית מצלמה פנימית וכך תוכלו לצפות ולזהות את האנשים הרוצים להיכנס לבית, תוך כדי שיחה עימם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

    השאירו פרטים ונחזור אליכם

      תגיות:

      מצלמות אבטחה לעסק, מצלמות אבטחה לעסק מחירים, מצלמות אבטחה לעסק מחיר, מערכת מצלמות אבטחה לעסק, מתקין מצלמות אבטחה לעסק, מצלמות אבטחה לעסק מומלצות, מצלמות אבטחה לעסק גדול, מצלמות אבטחה לעסק חיפה, מצלמות אבטחה לעסק טלפון, מצלמות אבטחה לעסק ירוק, מצלמות אבטחה לעסק כללי, מצלמות אבטחה לעסק נייד, מצלמות אבטחה לעסק עצמאי