מצלמות אבטחה

חברת בר פון מתמחה בתכנון והתקנת מצלמות אבטחה מתקדמות תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר, מקצועיות חסרת פשרות ויחס אישי לכל לקוח. לרשותכם מגוון רחב של מצלמותת המתאימות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים תוך התאמת המוצר הנכון לצרכי הלקוח ותנאי המקוםם של הבית, העסק קטן או המפעל גדול.

חברת בר פון שמה דגש מיוחד על איכות מוצריה ומוסמכת לתקן איכות המוצרים המחמיר ISO 9001:2008. כמו כן, החברה מקפידה על מקצועיות ויחס אישי לכל לקוח תוך עמידה בכל נהלי הבטיחות וציפיות הלקוח.
תכנון והתקנת מצלמת אבטחה לבית או לעסק לפי צרכי הלקוח
קיימים סוגים רבים של מצלמות אבטחה-מצלמות אינפרא אדום IR, מצלמות גוף, מצלמות מוסלקות, מצלמות כרטיס, מצלמות IP, מצלמות ממונעות, מצלמות כיפה, מצלמות יום או לילה.
המומחים של בר פון בוחנים את בית הלקוח או העסק, תנאי הסביבה והמיקום המתאים ביותר להצבת המצלמות, כך שתקבלו את הכיסוי הטוב והמקיף ביותר.
מצלמות אבטחה

דוגמאות למצלמות אבטחה

בימים בהם החדשות גדושות במקרי פשע שאינם מפוענחים במשך שנים, בוחרים אנשים רבים לקחת את המושכות לידיים ולשלם בעבור התקנה מסודרת של אמצעי אבטחה בביתם, בבית העסק שלהם ובכל שטח שחשוב להם לגבות ולעקוב.

לגני ילדים
הכותרות מזעזעות אותנו בכל פעם מחדש כאשר מתגלים מקרי אלימות או התעללות למיניהם וסביר להניח שגם בשנים הבאות עדיין יתגלו פה ושם מקרים מחרידים שכאלו ומתוך כך נוצר סטנדרט בסיסי ואף מבורך, לדעת רבים, שמוביל את מרבית גני הילדים הפרטיים בישראל להפוך לשקופים.

הגנים שמבקשים להפוך לשקופים מתקינים מצלמות אבטחה במעגל סגור. המצלמות מקליטות בכל העת את המתרחש במתחם הגן ובמקרים רבים המצלמות גם מחוברות אל אתר אינטרנט מיוחד בו ניתן לצפות אונליין בצילומים בזמן אמת.

לבתי עסק

בתי עסק רבים סובלים ממקרים של פרצות, גניבות ושאר מעשי אלימות ופשע. מצלמות אבטחה בחיפה מצויות כמעט בכל בית עסק ומתעדות בכל רגע ורגע את המתרחש.

כל אותם סרטוני הוידאו בהם אתם רואים גניבות של טלפונים מחנויות או גניבות של יקים, תכשיטים, שוד של הקופה או פרצה באישון לילה הם סרטונים שמתועדים על ידי מצלמות אבטחה בחיפה והם מעניקים כוח רב לבית העסק אשר מסייע למשטרה לפענח את הפשע בקלות רבה יותר.

לבית הפרטי

הבית הפרטי שלכם, מקום מבצרכם בו אתם משכנים את האנשים היקרים לכם ביותר, מתגלה לא אחת כמקום לא בטוח.
מספיקה פעם אחת בה יגיעו גנבים אל אזור המגורים שלכם וינסו להיכנס לבתים כדי שהביטחון של יושבי ביתכם יתערער.

מצלמות אבטחה בחיפה הופכות להיות במקרה גורם מתעד ומרתיע כאחד.

דוגמאות לעבודות שלנו בשטח

התקנת מצלמות אבטחה ומערכת אזעקה בעסק בטירת הכרמל

התקנת מצלמות אבטחה בביניין משותף

התקנת מצלמות בכל קומה בביניין בן 20 קומות בטירת הכרמל

התקנת מצלמות בבית בדלית אל כרמל

התקנת מצלמות בבית פרטי בעתלית

התקנת מצלמות באחת מרשתות השיווק בחיפה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!